Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

Oferta

Kiedy poczujesz, że Twoje życie biegnie zbyt szybko, a Ty masz wielką ochotę, żeby się wreszcie zatrzymać.

Kiedy masz wrażenie, że stoisz w miejscu a z całych sił pragniesz iść dalej.

Kiedy w Twoim życiu dzieje się coś trudnego i potrzebujesz wsparcia i pomocy, to zapraszamy do Ogrodów Duszy.

Oferujemy psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną.

W naszym Centrum cyklicznie odbywają się także warsztaty rozwoju osobistego i spotkania dla kobiet, dzięki którym można odkryć swój wewnętrzny potencjał i siłę oraz zapoczątkować proces zmian w różnych obszarach swojego życia.

Rodzicom, którzy chcą lepiej rozumieć swoje dzieci i świadomie podążać drogą rodzicielstwa, proponujemy warsztaty psychoedukacyjne.

Z myślą zaś o dzieciach doświadczających trudnych przeżyć takich jak rozwód rodziców czy śmierć kogoś bliskiego, oferujemy grupy wsparcia. Uczestnictwo w grupie pomaga dzieciom uwolnić się od poczucia winy, izolacji i osamotnienia oraz odbudować utracone poczucie bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci doświadczających i przeżywających w procesie swojego rozwoju wiele różnorodnych emocji, proponujemy dla nich zajęcia psychoedukacyjne. Dzięki nim dzieci będą mogły oswoić mieszkające w nich emocje i poznać sposoby radzenia sobie z nimi. Jest to niezwykle ważne, gdyż zepchnięte na margines emocje sprawiają wiele trudności i uniemożliwiają czerpanie radości z beztroskiego dzieciństwa.

W Ogrodach Duszy odbywają się także warsztaty rękodzieła dla dzieci i dla dorosłych. Z nami nauczysz się tworzyć biżuterię ze sznurka metodą makramy, upleciesz swoją pierwszą torebkę lub pasek. Nauczysz się robić filcowe kulki i kwiaty.

Zapraszamy!

Aktualności

13.07.2024 „RAZEM przez Życie” - warsztat ustawień systemowych wg. Berta Hellingera

Istnieje tyle schematów "Razem" ile par. Te schematy to doświadczenia i losy wszystkich tych którzy byli przed nami.
więcej >

14.07.2024 "Mamo, popatrz na mnie…" - warsztat ustawień systemowych wg. Berta Hellingera

„Kochana Mamo, biorę życie od Ciebie, biorę je w całości, ze wszystkim, co do niego należy i co się z nim wiąże, za cenę, którą zapłaciłaś. I którą teraz ja płacę... Bert Hellinger więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl