Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Opublikowano: 23.01.2020
Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. Można tylko tę kobiecość bardziej lub mniej akceptować.

Sięgniemy tam, gdzie dotąd nasz wzrok nie sięgał, żeby poczuć, że jesteśmy kobietami od momentu narodzin, a nawet trochę wcześniej.

Podczas warsztatu będziemy przyglądać się naszej kobiecości. W jakich obszarach przejawia się ona a w jakich pozostaje w sferze marzeń i fantazji. Co kryje się za tym, że nie możemy w pełni poczuć energii swojej kobiecości? Często zawstydzone i zalęknione nie możemy cieszyć się życiem...Czasem nieświadomie podążamy drogą, któą przemierzały kobiety z Naszego rodu i trudno nam znaleźć się na swoeje ścieżce życia.

Każda z nas jest różna. I to może być źródłem inspiracji a nie jak zazwyczaj bywa rywalizacji. W różnorodnoości można odkryć siłę i prawdziwe wsparcie. A jaka jest Twoja KOBIETA?

 

Warsztaty odbywają się w sobotę w godzinach od 09:00 do 17:00

Koszt warsztatu 300zł.

Aktualności

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. Można tylko tę kobiecość bardziej lub mniej akceptować. więcej >

07.03.2018 " W tajemniczym ogrodzie seksualności"

Drogie kobiety, zapraszam na spotkanie ze swoją cielesną i erotyczną kobietą... więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl