Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Opublikowano: 23.01.2020
Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej.

Sięgniemy tam, gdzie dotąd nasz wzrok nie sięgał, żeby poczuć, że jesteśmy kobietami od momentu narodzin, a nawet trochę wcześniej.

Podczas warsztatu będziemy przyglądać się naszej kobiecości. W jakich obszarach przejawia się ona a w jakich pozostaje w sferze marzeń i fantazji. Co kryje się za tym, że nie możemy w pełni poczuć energii swojej kobiecości? Często zawstydzone i zalęknione nie możemy cieszyć się życiem...Czasem nieświadomie podążamy drogą, któą przemierzały kobiety z Naszego rodu i trudno nam znaleźć się na swoeje ścieżce życia.

Każda z nas jest różna. I to może być źródłem inspiracji a nie jak zazwyczaj bywa rywalizacji. W różnorodnoości można odkryć siłę i prawdziwe wsparcie. A jaka jest Twoja KOBIETA?

 

Warsztaty odbywają się w sobotę w godzinach od 09:00 do 17:00

Koszt warsztatu 300zł.

Aktualności

02.03.2024 "Mój Nowy Początek Drogi do wymarzonego Celu" - warsztat ustawień systemowych

Może to najlepszy czas dla Ciebie na zmianę. Może masz już w sobie gotowość, żeby popatrzec na te wielopokoleniowe przekazy zapisane na głębokim poziomie komórkowym? Może juz możesz uszanować je jako historie należące do Twoich przodków i przy nich je zostawić. więcej >

15.03.2024 "Otwieram się na obfitość"

"Otwieram się na obfitość".
Szczegóły w krótce. więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl