Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

"Zaproś złość do swojego życia i uczyń z niej swojego sprzymierzeńca".

Warsztat prowadzi: Ewa Dusza

 

Sprawdź najbliższy termin...

Złość to potężna emocja, bardzo niedoceniana w dzisiejszym świecie. Od dzieciństwa wmawia się nam, że nieładnie się złościć, a za wyrażanie złości dzieci często są karane - bo pyskate i krnąbrne.

Boimy się złości, wolimy myśleć o sobie, że złość nas nie dotyczy. Ale złość jest i im mocniej temu zaprzeczamy tym ona bardziej nam się wymyka i to w najmniej oczekiwanym momencie. Trudno wtedy nad nią zapanować. W takich chwilach to ona panuje nad nami.

Chcemy zaproponować, abyście zaprosili złość do swojego życia i nauczyli się korzystać z energii i siły, która się za nią kryje.

Złość nas chroni, nie pozwala przekraczać naszych granic, pomaga w dążeniu do celu, może być niezwykle twórcza i pożyteczna.

Złość jest jak Duch zamknięty w butelce z baśni Braci Grimm. Kiedy zamykamy ją na długi czas i nie mamy do niej dostępu to wypuszczona nagle może być bardzo niebezpieczna. Natomiast umiejętnie wykorzystana jest źródłem ogromnej siły.

Podczas warsztatu:

  • przyjrzymy się co na co dzień robimy z naszą złością,
  • zastanowimy się nad przeszkodami, które nie pozwalają nam jej wyrażać,
  • poszukamy miejsca w ciele, w którym zbieramy i przechowujemy naszą złość,
  • uwolnimy energię, która skrywa się za złością i postaramy się ją twórczo wykorzystać czyli po prostu wypuścimy "ducha z butelki".

Inwestycja: 600zł

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie bądź mailowo. Rezerwacja następuje w momencie odnotowania wpłaty na konto Ogrodów Duszy przynajmniej 30 % pełnej opłaty za warsztat .

W przypadku rezygnacji do tygodnia czasu przed warsztatami istnieje możliwość zwrotu wpłaty. Po tym czasie kwota nie ulega zwrotowi.

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania / przełożenia warsztatu na inny termin. W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona.

Aktualności

19.11.2022 "W tajemniczym ogrodzie seksualności"

Droga kobieto, zapraszam Cię na spotkanie ze swoją cielesną i zmysłową kobietą...
Ciało niesie ze sobą historię, zapamiętane i odtwarzane programy z przeszłości, które często nie należą do Ciebie. Czy jesteś gotowa? więcej >

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl