Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

"Wewnętrzne dziecko odzwierciedleniem naszego poczucia wartości".

Warsztat prowadzi: Ewa Dusza

Sprawdź najbliższy termin...

"Dziecko pragnie prostych rzeczy. Chce być słuchane. Chce być kochane.(...) Może nawet nie wiedzieć, jakimi słowami to wyrazić, ale chce, żeby jego prawa były chronione i żeby nie naruszano jego szacunku dla samego siebie. Potrzebuje, żebyś był przy nim".

- Ron Kurtz -

Rodzice okazując swoim dzieciom zainteresowanie, poświęcając czas, bezwarunkowo kochając je, wspierają ich rozwój i umacniają w nich poczucie ważności i niepowtarzalności. Akceptując, to jakie dziecko jest, nie porównujac go do nikogo rodzice dają mu największy prezent - poczucie własnej wartości. Kochane szczęśliwe dzieci wyrastają na szczęśliwych dorosłych.

Ale nie każdy z nas miał takie szczęście, by doświadczyć pełnej akceptacji i szacunku. Nasze doświadczenia z dzieciństwa są często bardzo trudne, podszyte lękiem i brakiem zaufania do siebie. I choć dziś jesteśmy dorośli to nadal mieszka w nas dziecko utkane z naszych bolesnych doświadczeń. Czasem ukryte jest tak głęboko, że nie wiemy nawet o jego istnieniu. A ono czeka i tylko cicho kwili, bo jego potrzeby są ciągle nie zaspokojone. Może warto je odkryć, odchuchać, zatroszczyć się o nie...

Wewnętrzne dziecko jest tym wszystkim w nas, co wiąże się ze spontanicznym i naturalnym wyrażaniem naszych uczuć i potrzeb. Jest źródłem energii, kreatywności oraz spontanicznej radości. Jest tym co zmysłowe i intuicyjne. Preferuje bycie tu i teraz.

Odnalezione i otoczone opieką, cudowne i naturalne dziecko wewnętrzne, wyzwala twórczą energię. Staje się źródłem odnowy i witalności. A my możemy dzięki niemu osiągnąć wewnetrzną równowagę, odkryć zapomnianą część siebie i być bardziej w pełni.

 

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie bądź mailowo. Rezerwacja następuje w momencie odnotowania wpłaty na konto Ogrodów Duszy przynajmniej 30 % pełnej opłaty za warsztat .

W przypadku rezygnacji do tygodnia czasu przed warsztatami istnieje możliwość zwrotu wpłaty. Po tym czasie kwota nie ulega zwrotowi.

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania / przełożenia warsztatu na inny termin. W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona.

Aktualności

19.11.2022 "W tajemniczym ogrodzie seksualności"

Droga kobieto, zapraszam Cię na spotkanie ze swoją cielesną i zmysłową kobietą...
Ciało niesie ze sobą historię, zapamiętane i odtwarzane programy z przeszłości, które często nie należą do Ciebie. Czy jesteś gotowa? więcej >

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl