Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

"Relacje na miarę marzeń"

Warsztat prowadzi:  Ewa Dusza

 

Sprawdź najbliższy termin...

"Związek z drugim człowiekiem jest jak lustro na czubku Twojego nosa. Zawsze obraca się z Tobą. Twoja relacja odzwierciedla miejsce, którego nie możesz zobaczyć, którego jeszcze nie odkryłeś? Niezależnie od tego kogo spotkasz, spotykasz tylko siebie??

Zurhorst

Każdy z nas nawiązuje w swoim życiu różnorodne relacje. Mogą one być bliższe lub dalsze, oficjalne i intymne. W relacjach jesteśmy w pracy, wobec szefa i współpracowników, w domu - z dziećmi, partnerami, rodzicami i rodzeństwem, a także ze znajomymi i przyjaciółmi.

Relacje mogą być źródłem przyjemności i satysfakcji, ale zdarza się także, że dostarczają trudności i frustracji. Kto tego doświadczył wie, jak taka relacja potrafi zatruć nam życie i jeśli nie udaje się nam nic z tym zrobić, najczęściej odcinamy się od niej i po cichu myślimy, żeby już nigdy ktoś taki nie stanął nam na drodze. Niestety zaklęcia nie zawsze działają :)

A gdyby tak trudności w relacjach potraktować jak wyzwanie?

Relacja to inspiracja! Jest jak lustro, w którym możemy sie przeglądać. W drugim człowieku możemy dostrzec własne niespełnione potrzeby, zdolność do miłości, blokady i rany, życiową energię, a także głębokie tęsknoty i lęki. Jeśli uda Ci się na chwilę zatrzymać, żeby przyjrzeć się swojemu odbiciu, odkryjesz, że każda relacja jest jak drogowskaz, droga do siebie. Odkrywa to, czego nie widzisz, przypomina o tym, z czym straciłeś kontakt.

Świadomość i akceptacja siebie i swojego świata wewnętrznego to najlepszy sposób na tworzenie wymarzonych relacji.

Podczas warsztatu:

  • Zastanowimy się, czego szukamy w relacjach,
  • Przyjrzymy się sposobom, których używamy do nawiązywania relacji,
  • Odkryjemy nasze najgłębsze potrzeby i pragnienia związane z byciem z drugim człowiekiem,
  • Nauczymy się jak być blisko i równocześnie zachować siebie, żeby nie być więźniem relacji, w której jesteśmy,
  • Przyjrzymy sie temu, czego nie wnosimy do naszych relacji, a co jest naszym ukrytym potencjałem.

Inwestycja: 600 zł.

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie bądź mailowo. Rezerwacja następuje w momencie odnotowania wpłaty na konto Ogrodów Duszy przynajmniej 30 % pełnej opłaty za warsztat .

W przypadku rezygnacji do tygodnia czasu przed warsztatami istnieje możliwość zwrotu wpłaty. Po tym czasie kwota nie ulega zwrotowi.

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania / przełożenia warsztatu na inny termin. W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona.

Aktualności

19.11.2022 "W tajemniczym ogrodzie seksualności"

Droga kobieto, zapraszam Cię na spotkanie ze swoją cielesną i zmysłową kobietą...
Ciało niesie ze sobą historię, zapamiętane i odtwarzane programy z przeszłości, które często nie należą do Ciebie. Czy jesteś gotowa? więcej >

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl