Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

"Odkryj ścieżkę serca na drodze kariery zawodowej"

Warsztat prowadzą: Ewa Dusza i Magdalena Czernecka

 

Sprawdź najbliższy termin...

Podążajmy za swoimi marzeniami pamiętając że: "Wrażenie raz zasiane w umyśle musi doprowadzić do doświadczenia: żadne wrażenia nie giną bezpowrotnie."

Diamentowe ostrze - G.M. Roach

Praca zajmuje znaczną część naszego życia. Angażuje uwagę, czas i energię. Rzadko zastanawiamy się czym ona właściwie dla nas jest.

Najłatwiej dostrzec nam to, że jest źródłem naszego utrzymania. Znacznie trudniej myśleć o niej jako o działaniu przynoszącym satysfakcję, przyjemność i spełnienie.

Czy bliska jest Ci myśl, że Twój dzień a może nawet Twoje życie zaczyna się kiedy wychodzisz z pracy? Czy z niecierpliwością czekasz na nadchodzący weekend? Czy na co dzień towarzyszy Ci poczucie, że jakaś część Ciebie jest uśpiona, że nie wykorzystujesz swojego potencjału i możliwości? Być może jesteś wyczerpany i znudzony...

Po cichu myślisz sobie, że mogłoby być inaczej, ale nie wiesz czy to aby na pewno jest dobry moment w Twoim życiu, żeby coś zmienić. Czy wystarczy Ci sił...

Bywa tak, że zastanawiamy się czy miejsce, w którym pracujemy jest właściwe i dobre dla nas. Czasem towarzyszy nam poczucie stagnacji, nie udaje nam się rozwinąć skrzydeł... W naszych głowach nieśmiało pojawia się myśl, czy praca mogłaby dawać wiecej satysfakcji i radości. Pragniemy by była dopełnieniem naszego życia, przedłużeniem naszych marzeń, szczególnie kiedy właśnie kończymy studia i stoimy przed wyborem właściwej dla siebie drogi zawodowej.

Jeśli czujesz w sobie potrzebę przebudzenia i zmiany, jeśli chcesz rozwiać swoją wewnętrzną niepewność co do ścieżki zawodowej, na którą pragniesz wejść lub na której znajdujesz się obecnie, zapraszamy serdecznie na nasz warsztat, podczas którego:

  • przyjrzymy się co nas powstrzymuje przed podążaniem za swoimi marzeniami,
  • zobaczymy jaką rolę w naszym życiu odgrywa lęk i co możemy zrobić aby go twórczo wykorzystać,
  • spróbujemy odkryć wizje, myśli dotyczące tego, czym chcemy się zajmować w życiu i przełożyć je na konkretne działania przybliżające nas do urzeczywistnienia naszych marzeń,
  • postaramy się odnaleźć najlepszy, najbezpieczniejszy, najbliższy Twemu sercu sposób na wprowadzenie zmiany w Twoim życiu zawodowym.

Koszt warsztatu: 300 zł

Dla studentów 20% zniżki !

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie bądź mailowo. Rezerwacja następuje w momencie odnotowania wpłaty na konto Ogrodów Duszy przynajmniej 30 % pełnej opłaty za warsztat .

W przypadku rezygnacji do tygodnia czasu przed warsztatami istnieje możliwość zwrotu wpłaty. Po tym czasie kwota nie ulega zwrotowi.

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania / przełożenia warsztatu na inny termin. W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona.

Aktualności

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. Można tylko tę kobiecość bardziej lub mniej akceptować. więcej >

07.03.2018 " W tajemniczym ogrodzie seksualności"

Drogie kobiety, zapraszam na spotkanie ze swoją cielesną i erotyczną kobietą... więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl