Zmiana dokonuje się nie poprzez troszczenie sie o nią, starania za wszelką cenę, by zaistniała. Mam być w pełni tym, kim jestem dzisiaj, a obudzę się jutro do nowego życia...

Carlos Valles

04?05.12.2010: Warsztat rozwoju osobistego "Przeglądam się w Tobie..."

Opublikowano: 22.11.2010
Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chcą pogłębić swoje relacje z innymi, którzy w pojawiających się trudnościach pragną odkryć szansę zmiany.

Podczas warsztatów zastanowimy się, czemu czasem tak trudno stworzyć i utrzymać bliską relację z drugim człowiekiem. Przyjrzymy się bliżej przekazom rodzinnym i wewnętrznym przekonaniom, które mocno w nas pracują i wywierają na nas duży wpływ. Postaramy się także doświadczyć jak wielką rolę w budowaniu relacji odgrywa poczucie własnej wartości.

Warsztaty odbywają się w sobotę w godzinach 10:00 ? 18:00 oraz niedzielę w godzinach 9:00 ? 14:00. Wszelkie dodatkowe szczegóły można znaleźć w dziale Warsztaty rozwoju osobistego.

Aktualności

22.02.2020 "Kobieta. Od narodzin do końca świata."

Gdziekolwiek jesteś, jakkolwiek wyglądasz, czymkolwiek się zajmujesz, w jakiejkolwiek jesteś relacji. Po prostu Kobieta. Nie da się nią być bardziej lub mniej. Można tylko tę kobiecość bardziej lub mniej akceptować. więcej >

07.03.2018 " W tajemniczym ogrodzie seksualności"

Drogie kobiety, zapraszam na spotkanie ze swoją cielesną i erotyczną kobietą... więcej >

ul. Zacisze 1/1, 40-025 Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © OgrodyDuszy.pl
Projekt graficzny: PiotrBialas.com, Realizacja: VisionSoftware.pl